KakaoTalk

KakaoTalk Android için

Dünya çapında arkadaşlarınızla sohbet edin

KakaoTalk mevcut en iyi VoIP ve SMS uygulamalarından biridir.

Tam açıklamayı görüntüle

AVANTAJLAR

  • Basit arayüzü
  • SMS kullanırken hızlı yanıt
  • Sesli arama kalitesi iyidir

DEZAVANTAJLAR

  • Tek bir cihaza kilitlendi
  • Kişileri aramak isabetsizdir

Çok iyi
8

KakaoTalk mevcut en iyi VoIP ve SMS uygulamalarından biridir.

KakaoTalk nasıl çalışır?

KakaoTalk, dünyanın farklı yerlerinden kullanıcıları bağlayabilen bir SMS servisi olarak başladı, ancak şimdi de ücretsiz sesli aramalara izin veriyor. Telefon numaranızı kullanarak KakaoTalk, aramalara ve mesajlara izin veren bir kullanıcı profili oluşturur.

Diğer kullanıcıların sizi bulabilmeleri için bir KakaoTalk profili de oluşturabilirsiniz. Farklı ülkelerde yaşayan arkadaşlar için, genel arama kullanmadan bir kullanıcı adı kullanmak daha kolaydır. Uygulama ayrıca grup mesajlarına ve fotoğraf paylaşımına izin verir. Uygulamada bazı temel resim düzenleme araçları var.

Plus Friends özelliği, bir tür hile olan birçok Kore pop yıldızı ile "bağlanmanızı" sağlar, ancak Güney Kore'deki pop gruplarından güncellemeleri gösterir. KakaoTalk'ın en iyi kullanımı, yurtdışı seyahatlerinizde ve yine de pahalı uluslararası fiyatlar olmadan Wi-Fi üzerinden arkadaşlarınızla bağlantı kurmak istediğinizde.

KakaoTalk'un diğer kullanışlı özellikleri arasında multimedya (fotoğraf, ses ve görüntülü mesajlar) gönderme, grup sohbetlerine katılma ve ses filtrelerini kullanma , Konuşan Tom ve Ben .

KakaoTalk'la birlikte olması gereken çok eğlenceli bir oyun , mobil oyun eklentileri ve yor sohbetlere ekleyebileceğiniz çok sayıda eğlenceli ifade sayesinde .

Hızlı ve fonksiyonel

KakaoTalk'un veri veya Wi-Fi bağlantısı üzerinden sunduğu hizmetler mükemmeldir, çünkü çoğu ülkede Wi-Fi genellikle mevcuttur, KakaoTalk evden arkadaşlarınızla iletişim halinde kalmak için en iyi yoldur. Daha az şişirilmiş Skype hızlı bir arayüz ve işlev sunar.

Karar

KakaoTalk mevcut en iyi SMS ve sesli uygulamalardan biridir.

Sohbet odasındaki metin alanında gölgeli bir kutunun gösterildiği bir sorun düzeltildi. Diğer iyileştirmeler yapıldı ve düzeltildi.

KakaoTalk'un en son sürümü, sohbet penceresinin kullanıcı arabirimi üzerinde geliştirilir ve sohbet odası menüsünü klavyenin bulunduğu yere taşır. KakaoTalk'ın sıçrama görüntüsüne bir kış teması uygulandı.

Değişiklikler

  • Sohbet odasındaki metin alanında gölgeli bir kutunun gösterildiği bir sorun düzeltildi. Diğer iyileştirmeler yapıldı ve düzeltildi.

    KakaoTalk'un en son sürümü, sohbet penceresinin kullanıcı arabirimi üzerinde geliştirilir ve sohbet odası menüsünü klavyenin bulunduğu yere taşır. KakaoTalk'ın sıçrama görüntüsüne bir kış teması uygulandı.

android için Sohbet ve Anlık Mesajlaşma en fazla indirilenler

KakaoTalk

İndir

KakaoTalk 8.2.7

KakaoTalk hakkında kullanıcı değerlendirmeleri

Sponsorlu×